WP Event Manager - en to cs_CZ translation catalogue (677 entries)

en: WP Event Manager Add-ons
cs_CZ: Doplňky WP Event Manager

en: Your database upgrading now
cs_CZ: Upgrade databáze nyní

en: Your database has been upgraded successfully! In order to take advantage, save the permalink and proceed.
cs_CZ: Vaše databáze byla úspěšně aktualizována! Chcete-li využít, uložte trvalý odkaz a pokračujte.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Shortcodes
cs_CZ: Zkratky (Shortcodes)

en: Upgrade Database
cs_CZ: Upgrade databáze

en: Add-ons
cs_CZ: Doplňky

en: Upgrade yor database for new version of WP Event Manager
cs_CZ: Upgrade databáze pro novou verzi WP Event Manager

en: 3.1.15 has released!
    We are constantly working to improve your event management experience, We have a new release focusing on a handle of fixes and updates & here is a summary of what has been improved...
    
    Manage your Organizers directly at the frontend and backend.
    Migration of Old Organizer data would be transferred to the list Automatically.
    A prior Backup does no harm before updating the plugin!
cs_CZ: 3.1.15 je vydán!
    Neustále pracujeme na zlepšení vašich zkušeností se správou událostí, máme novou verzi zaměřenou na rukojeť oprav a aktualizací a zde je shrnutí toho, co bylo vylepšeno ...
    
    Spravujte své organizátory přímo na frontendu a backendu.
    Migrace dat starého organizátoru by byla automaticky přenesena do seznamu.
    Předchozí záloha před aktualizací pluginu neuškodí!

en: Your database upgraded successfully!
cs_CZ: Vaše databáze byla úspěšně aktualizována!

en: We've noticed you've been using <strong>WP Event Manager</strong> for some time now. we hope you love it! We'd be thrilled if you could <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">give us a nice rating on WordPress.org!</a></strong> Don't forget to submit your site to <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">our showcase</a></strong> and generate more traffic from our site.
cs_CZ: Všimli jsme si, že již nějakou dobu používáte <strong>WP Event Manager</strong> . Doufáme, že se vám bude líbit! Byli bychom nadšeni, kdybyste <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">nám mohli dát pěkné hodnocení na WordPress.org!</a></strong> Nezapomeňte odeslat své stránky do <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">naší vitríny</a></strong> a generovat z našich stránek větší návštěvnost.

en: Run Setup
cs_CZ: Spustit nastavení

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Select category
cs_CZ: Vybrat kategorii

en: Select Event Type
cs_CZ: Vyberte typ události

en: Event Title
cs_CZ: Název akce

en: Custom field updated.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo aktualizováno.

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo smazáno.

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Organizer
cs_CZ: Organizátor

en: Start Date
cs_CZ: Datum zahájení

en: End Date
cs_CZ: Datum ukončení

en: Expiry Date
cs_CZ: Vyprší

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Cancelled?
cs_CZ: Zrušeno!

en: Featured?
cs_CZ: Zvýrazněné?

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

en: Featured
cs_CZ: Doporučené

en: Not Featured
cs_CZ: Není nabízený

en: Show more details
cs_CZ: Zobrazit více informací

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Timezone
cs_CZ: Časová zóna

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Hidden
cs_CZ: Skryté

en: Multiselect
cs_CZ: Režim multivýběr

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Radio
cs_CZ: Přepínač

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Textarea
cs_CZ: Textová oblast

en: Field Editor
cs_CZ: Editor polí

en: Are you sure you want to delete this row?
cs_CZ: Jste si jistý, že chcete smazat tento řádek?

en: Are you sure you want to reset your changes? This cannot be undone.
cs_CZ: Opravdu chcete vše vrátit do původního nastavení? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Form fields
cs_CZ: Formovat políčka

en: Repeated
cs_CZ: Opakovaný

en: Term Checklist
cs_CZ: Kontrolní seznam termínů

en: Term Multiselect
cs_CZ: Termín vícenásobného výběru

en: Term Select
cs_CZ: Výběr termínu

en: %s form fields
cs_CZ: %s polí formuláře

en: Field Label
cs_CZ: Označení pole

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Placeholder / Options
cs_CZ: Zástupný text / Možnosti

en: Meta Key
cs_CZ: Meta klíč

en: Only For Admin
cs_CZ: Pouze pro správce

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Validation
cs_CZ: Ověření

en: Add field
cs_CZ: Přidat pole

en: Reset to default
cs_CZ: Obnovit do základního nastavení

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: The fields were successfully saved.
cs_CZ: Pole byla úspěšně uložena.

en: Please try again to save fields.
cs_CZ: Zkuste pole uložit znovu.

en: Pipe (|) separate options.
cs_CZ: Potrubí (|) samostatné možnosti.

en: Multiple Files?
cs_CZ: Více souborů?

en: Not Required
cs_CZ: Není požadováno

en: Required
cs_CZ: Vyžadováno

en: Add Child field
cs_CZ: Přidat podřízené pole

en: Event base
cs_CZ: Základna události

en: Event category base
cs_CZ: Základ kategorie události

en: Event type base
cs_CZ: Základ typu události

[ctx: Event permalink - resave permalinks after changing this]
en: event
cs_CZ: událost

[ctx: Event category slug - resave permalinks after changing this]
en: event-category
cs_CZ: Kategorie události

[ctx: Event type slug - resave permalinks after changing this]
en: event-type
cs_CZ: typ-udalosti

en: General
cs_CZ: Hlavní

en: Enable Organizer
cs_CZ: Povolit organizátor

en: Disable this to remove the functionality of Organizers on Your Event Website.
cs_CZ: Zakázáním této možnosti odeberete funkce organizátorů na webu akcí.

en: Enable Venue
cs_CZ: Povolit místo konání

en: Disable this to remove the functionality of Venue on your Event Website.
cs_CZ: Zakázáním této funkce odstraníte funkci místa konání na webu akcí.

en: Delete Data On Uninstall
cs_CZ: Smazat data při odinstalování

en: Delete WP Event Manager data when the plugin is deleted. Once removed, this data cannot be restored.
cs_CZ: Odstraňte data Správce událostí WP, když je plugin odstraněn. Po odstranění nelze tato data obnovit.

en: Google API Key
cs_CZ: Google API klíč

en: If you are going to deal with google map or location then you need Google API key to retrieve location information for event listings. Also this Google API key require when you will use <a href="https://www.wp-eventmanager.com/product/wp-event-manager-google-maps/" target="__blank">Google Map Addon</a>.  Acquire an API key from the <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/get-api-key" target="__blank">Google Maps API developer site</a>.
cs_CZ: Pokud se chystáte řešit mapu Google nebo umístění, potřebujete klíč Google API k načtení informací o poloze pro výpisy událostí. Také tento klíč Google API vyžaduje, kdy budete používat <a href="https://www.wp-eventmanager.com/product/wp-event-manager-google-maps/" target="__blank">Google Map Addon</a>.  Získejte klíč rozhraní API na <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/get-api-key" target="__blank">webu pro vývojáře rozhraní Google Maps API</a>.

en: Event Listings
cs_CZ: Výpisy událostí

en: Listings Per Page
cs_CZ: Počet výpisů na stránce

en: How many listings should be shown per page by default?
cs_CZ: Kolik výpisů má být zobrazeno na stránce?

en: Cancelled Events
cs_CZ: Zrušené události

en: Hide cancelled events.
cs_CZ: Skrýt zrušené události.

en: If enabled, cancelled events will be hidden from archives.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, zrušené události budou z archivů skryty.

en: Hide Expired Listings
cs_CZ: Skrýt expirované výpisy

en: Hide expired listings in event archive/search.
cs_CZ: Skryjte výpisy, jejichž platnost vypršela, v archivu/vyhledávání událostí.

en: If enabled, expired event listing is not searchable.
cs_CZ: Pokud je povoleno, výpis událostí s vypršenou platností nelze prohledávat.

en: Hide Expired Listings Content
cs_CZ: Skrýt obsah prošlých nabídek

en: Hide expired listing content in single event listing (singular).
cs_CZ: Skrýt obsah výpisu, jehož platnost vypršela, v záznamu o jedné události (jednotné číslo).

en: If enabled, the content within expired listings will be hidden. Otherwise, expired listings will be displayed as normal (without the event registration area).
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, obsah v seznamech, jejichž platnost vypršela, bude skrytý. V opačném případě se výpisy, jejichž platnost vypršela, zobrazí jako obvykle (bez oblasti registrace události).

en: Multi-select Event Categories
cs_CZ: Vícenásobný výběr kategorií událostí

en: Enable event category multiselect by default.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení povolte vícenásobný výběr kategorie události.

en: If enabled, the category select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude ve výchozím nastavení vybráno vícenásobné výběry v zkráceném kódu [události].

en: Multi-select Event Types
cs_CZ: Typy událostí s vícenásobným výběrem

en: Enable event type multiselect by default.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení povolte vícenásobný výběr typu události.

en: If enabled, the event type select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude ve výchozím nastavení pole pro výběr typu události v užším kódu [události] vybráno více položek.

en: Category Filter
cs_CZ: Filtr kategorií

en: Events will be shown if within ANY selected category.
cs_CZ: Události se zobrazí, pokud jsou v rámci LIBOVOLNÉ vybrané kategorie.

en: Events will be shown if within ALL selected categories.
cs_CZ: Události se zobrazí, pokud jsou v rámci VŠECH vybraných kategorií.

en: Event Type Filter
cs_CZ: Filtr typu události

en: Events will be shown if within ANY selected event type.
cs_CZ: Události se zobrazí, pokud jsou v rámci LIBOVOLNÉHO vybraného typu události.

en: Events will be shown if within ALL selected event types.
cs_CZ: Události se zobrazí, pokud jsou v rámci VŠECH vybraných typů událostí.

en: Ticket Prices Filter
cs_CZ: Filtr cen vstupenek

en: Enable Ticket prices filter for listing page.
cs_CZ: Povolte filtr cen vstupenek pro stránku nabídky.

en: Choose whether to enable ticket prices filter on the event listing page.
cs_CZ: Zvolte, zda chcete povolit filtr cen vstupenek na stránce se seznamem událostí.

en: Event Submission
cs_CZ: Odeslání události

en: Account Required
cs_CZ: Je vyžadován účet

en: Submitting listings requires an account.
cs_CZ: Odesílání nabídek vyžaduje účet.

en: If disabled, non-logged in users will be able to submit listings without creating an account.
cs_CZ: Pokud je zakázáno, budou moci neregistrovaný uživatelé předložit výpisy bez vytvoření účtu.

en: Account Creation
cs_CZ: Založení účtu

en: Allow account creation.
cs_CZ: Povolit vytvoření účtu.

en: If enabled, non-logged in users will be able to create an account by entering their email address on the submission form.
cs_CZ: Pokud je povoleno, budou nepřihlášení uživatelé moci vytvořit účet zadáním své e-mailové adresy ve formuláři pro podání návrhu.

en: Account Username
cs_CZ: Uživatelské jméno účtu

en: Automatically Generate Username from Email Address.
cs_CZ: Automaticky generovat uživatelské jméno z e-mailové adresy.

en: If enabled, a username will be generated from the first part of the user email address. Otherwise, a username field will be shown.
cs_CZ: Pokud je povoleno, bude uživatelské jméno generováno z první části uživatelem zadané e-mailové adresy. V opačném případě se zobrazí pole uživatelské jméno.

en: Account Password
cs_CZ: Heslo účtu

en: Use WordPress' default behavior and email new users link to set a password.
cs_CZ: Použijte výchozí chování WordPress a pošlete e-mail novým uživatelům k nastavení hesla.

en: If enabled, an email will be sent to the user with their username and a link to set their password. Otherwise, a password field will be shown and their email address won't be verified.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude uživateli zaslán e-mail s jeho uživatelským jménem a odkazem na nastavení hesla. V opačném případě se zobrazí pole hesla a jeho e-mailová adresa nebude ověřena.

en: Account Role
cs_CZ: Funkce účtu

en: If you enable user registration on your submission form, choose a role for the new user.
cs_CZ: Pokud povolíte registraci uživatele ve formuláři pro odeslání, vyberte roli pro nového uživatele.

en: Moderate New Listings
cs_CZ: Moderovat nové zápisy

en: New listing submissions require admin approval.
cs_CZ: Odeslání nových zápisů vyžaduje schválení správcem.

en: If enabled, new submissions will be inactive, pending admin approval.
cs_CZ: Pokud je povoleno, budou nové podání neaktivní, čeká se na schválení správcem.

en: Allow Pending Edits
cs_CZ: Povolit editování nevyřešených

en: Submissions awaiting approval can be edited.
cs_CZ: Příspěvky, které čekají na schválení, lze upravovat.

en: If enabled, submissions awaiting admin approval can be edited by the user.
cs_CZ: Pokud povoleno, tak záznamy čekající na schválení administrátorem mohou být upravovány uživatelem.

en: Allow Multiple Banners
cs_CZ: Povolit více bannerů

en: User can submit multiple banner.
cs_CZ: Uživatel může odeslat více bannerů.

en: If enabled, Multiple banner can add at frontend by user and backend side by admin.
cs_CZ: Pokud je povoleno, může se více bannerů přidávat na front-end podle uživatele a back-end vedle správce.

en: Delete Listings After Finished
cs_CZ: Po dokončení smažte zápisy.

en: Delete listings after finished.
cs_CZ: Po dokončení smažte zápisy.

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after finished.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, výpisy, jejichž platnost vypršela, budou po dokončení automaticky smazány.

en: Delete Expired Listings
cs_CZ: Smazat výpisy, jejichž platnost vypršela,

en: Expired listings are deleted after 30 days.
cs_CZ: Nabídky, jejichž platnost vypršela, jsou smazány po 30 dnech.

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after 30 days.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, výpisy, jejichž platnost vypršela, budou po 30 dnech automaticky smazány.

en: Listing Expire
cs_CZ: Platnost nabídky vyprší

en: You can set event submission expiry time either event end date or specific days.
cs_CZ: Můžete nastavit čas vypršení platnosti odeslání události, buď datum ukončení události, nebo konkrétní dny.

en: Listing expire on Event End Date
cs_CZ: Platnost nabídky vyprší k datu ukončení události

en: Listing expire on Specified Below Days
cs_CZ: Platnost nabídky vyprší v níže uvedených dnech

en: Listing Duration
cs_CZ: Jak dlouho zobrazovat

en: How many <strong>days</strong> listings are live before expiring. Can be left blank to never expire.
cs_CZ: Kolik <strong>dní</strong>jsou výpisy živé před vypršením platnosti. Může být ponecháno prázdné, pak platnost nikdy nevyprší.

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Enable Categories for listing and submission form.
cs_CZ: Povolte Kategorie pro výpis a formulář odeslání.

en: Choose whether to enable categories on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
cs_CZ: Zvolte, zda chcete povolit kategorie na stránce se seznamem událostí a odesláním. Pokud je povoleno, musí být předem vytvořeno v back-endu.

en: Event Types
cs_CZ: Typy událostí

en: Enable Event types for listing and submission form.
cs_CZ: Povolte typy událostí pro výpis a formulář odeslání.

en: Choose whether to enable event types on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
cs_CZ: Zvolte, zda chcete povolit typy událostí na stránce se seznamem událostí a odesláním. Pokud je povoleno, musí být předem vytvořeno v back-endu.

en: Ticket Prices
cs_CZ: Ceny vstupenek

en: Enable Ticket prices for submission form.
cs_CZ: Povolte možnost Ceny vstupenek pro formulář pro odeslání.

en: Choose whether to enable ticket prices on the event submission page.
cs_CZ: Zvolte, zda chcete povolit ceny vstupenek na stránce odeslání události.

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Submit Event Form Page
cs_CZ: Odeslat stránku formuláře události

en: Select the page where you have placed the [submit_event_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [submit_event_form]. To umožňuje pluginu vědět, kde se formulář nachází.

en: Event Dashboard Page
cs_CZ: Stránka Řídicí panel události

en: Select the page where you have placed the [event_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [event_dashboard]. To umožňuje pluginu vědět, kde se nachází řídicí panel.

en: Event Listings Page
cs_CZ: Stránka se seznamem událostí

en: Select the page where you have placed the [events] shortcode. This lets the plugin know where the event listings page is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [events]. To umožňuje pluginu vědět, kde se nachází stránka se seznamem událostí.

en: Login Page URL
cs_CZ: Přihlašovací stránka

en: Enter the Login page URL.
cs_CZ: Zadejte adresu URL přihlašovací stránky.

en: Submit Organizer Form Page
cs_CZ: Odeslat stránku formuláře organizátora

en: Select the page where you have placed the [submit_organizer_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [submit_organizer_form]. To umožňuje pluginu vědět, kde se formulář nachází.

en: Organizer Dashboard Page
cs_CZ: Stránka řídicího panelu organizátora

en: Select the page where you have placed the [organizer_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [organizer_dashboard]. To umožňuje pluginu vědět, kde se nachází řídicí panel.

en: Submit Venue Form Page
cs_CZ: Odeslat stránku formuláře místa konání

en: Select the page where you have placed the [submit_venue_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [submit_venue_form]. To umožňuje pluginu vědět, kde se formulář nachází.

en: Venue Dashboard Page
cs_CZ: Stránka Dashboard místa konání

en: Select the page where you have placed the [venue_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
cs_CZ: Vyberte stránku, na kterou jste umístili zkrácený kód [venue_dashboard]. To umožňuje pluginu vědět, kde se nachází řídicí panel.

en: Date & Time Format
cs_CZ: Formát času a data

en: Datepicker Date Format
cs_CZ: Formát data ovládacího prvku DatePicker

en: Select the date format to use in datepickers.
cs_CZ: Vyberte formát data, který chcete použít v ovládacích prvcích Výběr data.

en: Timepicker Format
cs_CZ: Formát Timepicker

en: Select the time format to use in timepickers.
cs_CZ: Vyberte formát času, který chcete použít v ovládacích prvcích pro výběr času.

en: 12 Hours
cs_CZ: 12 hodin

en: 24 Hours
cs_CZ: 24 hodin

en: Timepicker Step
cs_CZ: Krok Výběr času

en: Select the time step to use in timepickers. Time step must have to be in between 1 to 60.
cs_CZ: Vyberte časový krok, který chcete použít v ovládacích prvcích pro výběr času. Časový krok musí být mezi 1 až 60.

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: This date format will be used at the frontend date display. <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" target="__blank">For more information click here</a>.
cs_CZ: Tento formát data bude použit při zobrazení data frontendu. <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" target="__blank">Pro více informací klikněte zde</a>.

en: Date And Time Separator
cs_CZ: Oddělovač data a času

en: Add date and time separator.
cs_CZ: Přidejte oddělovač data a času.

en: Event Timezone
cs_CZ: Časové pásmo: %s

en: In case while submitting an event, if the timezone for each event is not selected, the WP Event Manager will take the default WordPress (website) timezone.
cs_CZ: V případě, že při odesílání události, pokud není vybráno časové pásmo pro každou událost, Správce událostí WP přijme výchozí časové pásmo WordPress (webové stránky).

en: Use website timezone.
cs_CZ: Použijte časové pásmo webu.

en: Select a timezone on each event.
cs_CZ: U každé události vyberte časové pásmo.

en: Settings successfully saved
cs_CZ: Nastavení úspěšně uloženo

en: --no page--
cs_CZ: —žádná stránka--

en: Select a page&hellip;
cs_CZ: Vyberte stránku&hellip;

en: Helpful Resources
cs_CZ: Užitečné zdroje

en: Knowledge Base
cs_CZ: Znalostní databáze

en: Solve your queries by browsing our documentation.
cs_CZ: Vyřešte své dotazy procházením naší dokumentace.

en: Browse More
cs_CZ: Procházet více

en: Explore through the frequently asked questions.
cs_CZ: Projděte si nejčastější dotazy.

en: Get Answers
cs_CZ: Získejte odpovědi

en: Video Tutorials
cs_CZ: Video Návody

en: Learn different skills by examining attractive video tutorials.
cs_CZ: Naučte se různé dovednosti zkoumáním atraktivních video tutoriálů.

en: Watch all
cs_CZ: Přehrát vše

en: Powered By
cs_CZ: Běží na

en: Setup
cs_CZ: Nastavení

en: Error in nonce. Try again.
cs_CZ: Chyba v nonce. Zkuste to znovu.

en: WP Event Manager Setup
cs_CZ: Nastavení Správce událostí WP

en: 1. Introduction
cs_CZ: 1. Úvod

en: 2. Page Setup
cs_CZ: 2. Nastavení stránky

en: 3. Done
cs_CZ: 3. Hotovo

en: Setup Wizard Introduction
cs_CZ: Průvodce nastavením

en: Thanks for installing WP Event Manager!
cs_CZ: Děkujeme za instalaci WP Event Manager!

en: The Setup wizard helps you create various pages for event submission, event listings, handing events along with organizers and venue pages.
cs_CZ: Průvodce nastavením vám pomůže vytvořit různé stránky pro odesílání akcí, výpisy událostí, předávání událostí spolu s organizátory a stránkami místa konání.

en: If you want to avoid the Setup wizard and want to creates pages manually, you can refer to the %1$sdocumentation%2$s for support.
cs_CZ: Pokud se chcete vyhnout průvodci instalací a chcete vytvářet stránky ručně, můžete se obrátit na %1$sdokumentaci%2$s pro podporu.

en: Continue to page setup
cs_CZ: Pokračovat v nastavení stránky

en: Skip for now
cs_CZ: Prozatím přeskočit

en: Page Setup
cs_CZ: Vzhled stránky

en: The <em>WP Event Manager</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used to output content within your %3$spages%2$s. These can be generated directly as mentioned below. Check the shortcode documentation for more information on event %4$sshortcodes%2$s.
cs_CZ: <em>Správce událostí WP</em> obsahuje %1$skrátké kódy%2$s, které lze použít k výstupu obsahu na vašich %3$sstránkách%2$s. Ty mohou být generovány přímo, jak je uvedeno níže. Další informace o zkrácených kódech událostí %4$snajdete v dokumentaci ke zkráceným kódům%2$s.

en: Page Title
cs_CZ: Titulek stránky

en: Page Description
cs_CZ: Popis stránky

en: Content Shortcode
cs_CZ: Shortcode obsahu

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Post an Event
cs_CZ: Zveřejnit událost

en: This page allows peoples to add events to your website from the front-end.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem přidávat události na váš web z front-endu.

en: If you do not wish to accept submissions from users in this way (for example you just want to post events from the admin dashboard) you can skip creating this page.
cs_CZ: Pokud nechcete přijímat příspěvky od uživatelů tímto způsobem (například chcete pouze zveřejňovat události z panelu pro správu), můžete vytvoření této stránky přeskočit.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Dashboard
cs_CZ: Řídicí panel událostí

en: This page allows peoples to manage (edit, delete and duplicate) their own events from the front-end.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem spravovat (upravovat, odstraňovat a duplikovat) své vlastní události z front-endu.

en: If you plan on managing all listings from the admin dashboard you can skip creating this page.
cs_CZ: Pokud máte v plánu spravovat všechny výpisy z panelu admin můžete přeskočit vytvoření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Events
cs_CZ: Události

en: This page allows users to browse, search, and filter event listings on the front-end of your site.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje uživatelům procházet, vyhledávat a filtrovat výpisy událostí na front-endu vašeho webu.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Submit Organizer Form
cs_CZ: Odeslat formulář organizátora

en: This page allows users to Submit the organizers form the frontend.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje uživatelům odeslat organizátory z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to submit organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit odesílání organizátorů z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytváření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Organizer Dashboard
cs_CZ: Řídicí panel organizátora

en: This page allows people to manage (edit, delete and duplicate) the organizers form the frontend.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem spravovat (upravovat, mazat a duplikovat) organizátory z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to manage organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit správu organizátorů z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytvoření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Organizers
cs_CZ: Organizátoři akce

en: This page allows peoples to show organizers from the front-end.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem zobrazit organizátory z front-endu.

en: In case if you do not want to allow your users to show organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit zobrazování organizátorů z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytvoření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Submit Venue Form
cs_CZ: Odeslat formulář místa konání

en: This page allows people to Submit the venues from the frontend.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem odesílat místa konání z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to submit venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit odesílat místa z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytvoření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Venue Dashboard
cs_CZ: Palubní deska místa konání

en: This page allows people to manage (edit, delete and duplicate) the venues form the frontend.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem spravovat (upravovat, mazat a duplikovat) místa konání z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to manage venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit správu míst z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytvoření této stránky.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Venues
cs_CZ: Místa konání akcí

en: This page allows peoples to show venues from the front-end.
cs_CZ: Tato stránka umožňuje lidem zobrazit místa konání z front-endu.

en: In case if you do not want to allow your users to show venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
cs_CZ: V případě, že nechcete uživatelům povolit zobrazení míst z frontendu, můžete zrušit zaškrtnutí tohoto políčka a přeskočit vytvoření této stránky.

en: Skip this step
cs_CZ: Tento krok přeskočit

en: All Done!
cs_CZ: Vše hotové!

en: Thanks for installing WP Event Manager! Here are some valuable resources that will assist you in getting started with our plugins.
cs_CZ: Děkujeme za instalaci WP Event Manager! Zde jsou některé cenné zdroje, které vám pomohou začít s našimi pluginy.

en: Create Your First Event
cs_CZ: Vytvořte svou první událost

en: Add ons Support
cs_CZ: Podpora doplňků

en: Get support for all the Add ons related queries with our experienced/ talented support team.
cs_CZ: Získejte podporu pro všechny dotazy týkající se přidání s naším zkušeným / talentovaným týmem podpory.

en: Get Add ons Support
cs_CZ: Získat podporu doplňků

note: Plugin Name of the plugin/theme Author of the plugin/theme
en: WP Event Manager
cs_CZ: Správce událostí WP

en: Select Plugin
cs_CZ: Vyberte Plugin

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Action
cs_CZ: Akce

en: The event listings
cs_CZ: Výpisy událostí

en: To display all the event listings, users need to create a new page from the Pages menu at the Admin Panel and add the shortcode  [events] or can add the shortcode in the Template file that is attached to the page created.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit všechny výpisy událostí, musí uživatelé vytvořit novou stránku z nabídky Stránky v panelu pro správu a přidat zkrácený kód [události] nebo mohou přidat zkrácený kód do souboru šablony, který je připojen k vytvořené stránce.

en: View Details
cs_CZ: Zobrazit detaily

en: The event submission form
cs_CZ: Formulář pro odeslání akce

en: To display the Event Submission Form, a user needs to create a new page from the Pages menu at the Admin Panel and then add the shortcode [submit_event_form].
cs_CZ: Chcete-li zobrazit formulář pro odeslání akce, musí uživatel vytvořit novou stránku z nabídky Stránky v panelu pro správu a poté přidat zkrácený kód [submit_event_form].

en: The Event Dashboard
cs_CZ: Řídicí panel událostí

en: You can add an Event Dashboard to a new page by pasting the appropriate shortcode on the HTML editor.To display an Event Dashboard, users need to create a page from the pages menu at the Admin Panel and add the shortcode [event_dashboard].
cs_CZ: Řídicí panel událostí můžete přidat na novou stránku vložením příslušného zkráceného kódu do editoru HTML. Chcete-li zobrazit řídicí panel událostí, musí uživatelé vytvořit stránku z nabídky stránek v panelu pro správu a přidat zkrácený kód [event_dashboard].

en: The Single Event Listing
cs_CZ: Skrýt obsah výpisu, jehož platnost vypršela, v záznamu o jedné události (jednotné číslo).

en: The brand new feature of WP Event Manager gives users the right to access their events on a single page. In case, users want to view their events on a single page, a new page can be created from the admin panel for the single event listing.
cs_CZ: Zbrusu nová funkce WP Event Manager dává uživatelům právo na přístup k jejich událostem na jedné stránce. V případě, že uživatelé chtějí zobrazit své události na jedné stránce, může být z administračního panelu vytvořena nová stránka pro záznam jedné události.

en: Past Events
cs_CZ: Proběhlé události

en: The Past Events Page is dedicated to the users who want to access the details of all their past events. It allows users to view the list of events and their details that have taken place in the past.
cs_CZ: Stránka Minulé události je věnována uživatelům, kteří chtějí získat přístup k podrobnostem o všech svých minulých událostech. Umožňuje uživatelům zobrazit seznam událostí a jejich podrobnosti, které se odehrály v minulosti.

en: The Event Summary
cs_CZ: Souhrn událostí

en: The brand new feature of WP Event Manager allows users to get a complete summary of their events. A new page needs to be created from the Admin Panel to access the event summaries.
cs_CZ: Zcela nová funkce WP Event Manager umožňuje uživatelům získat úplný přehled o svých událostech. Pro přístup k souhrnům událostí je třeba vytvořit novou stránku z panelu pro správu.

en: Submit Organizer Page
cs_CZ: Odeslat stránku formuláře organizátora

en: The Submit Organizers Page contains a form in which a user needs to fill in the details of the event organizers. To set up the Submit Organizer Page, paste the shortcode [submit_organizer_form], in the content area of  the Submit Organizer Page.
cs_CZ: Stránka Odeslat organizátory obsahuje formulář, ve kterém musí uživatel vyplnit údaje o organizátorech akce. Chcete-li nastavit stránku Odeslat organizátora, vložte zkrácený kód [submit_organizer_form] do oblasti obsahu stránky Odeslat organizátora.

en: Organizer Dashboard
cs_CZ: Řídicí panel organizátora

en: The dashboard displays the list of all the organizers created. A user can add, delete, duplicate organizers from the Organizer Dashboard.
cs_CZ: Řídicí panel zobrazuje seznam všech vytvořených organizátorů. Uživatel může přidávat, odstraňovat a duplikovat organizátory z řídicího panelu organizátora.

en: Event Organizers
cs_CZ: Organizátoři akce

en: The event Organizer page displays event organizers list in alphabetical order with an alphabetic filter option. To set up the Event Organizer page, paste the shortcode [event_organizers] in the content area of the Event Organizer page.
cs_CZ: Na stránce Organizátor události se zobrazuje seznam organizátorů akcí v abecedním pořadí s možností abecedního filtru. Chcete-li nastavit stránku Organizátor akce, vložte zkrácený kód [event_organizers] do oblasti obsahu stránky Organizátor akce.

en: Featured Listing
cs_CZ: Doporučený záznam

en: Featured listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
cs_CZ: Topovat poptávku - bude jinak nastylovaná a vždy navrchu.

en: Cancelled Listing
cs_CZ: Zrušená nabídka

en: Cancelled listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
cs_CZ: Zrušené inzeráty budou během vyhledávání lepkavé a mohou mít různý styl.

en: Listing Expiry Date
cs_CZ: Datum kdy položce vyprší platnost

en: Please enter event expiry date
cs_CZ: Zadejte datum vypršení platnosti události

en: Posted by
cs_CZ: Publikoval

en: Most Used
cs_CZ: Nejvíce používané

en: Use file
cs_CZ: Použít soubor

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Add file
cs_CZ: Přidat soubor

en: Guest User
cs_CZ: Uživatel návštěvník

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Enter the ID of the user, or leave blank if submitted by a guest.
cs_CZ: Zadejte ID uživatele, nebo nechte prázdné, pokud je žadatel host.

en: Single Event Gallery Tag
cs_CZ: Značka jedné galerie událostí

en: Event Gallery Tag
cs_CZ: Tag galerie událostí

en: Single Event Image Tag
cs_CZ: Značka obrázku jedné události

en: Event Image Tag
cs_CZ: Značka obrázku události

en: Fallback
cs_CZ: Náhradní způsob

en: Single Event Tag
cs_CZ: Značka jedné události

en: View Count
cs_CZ: Počet zhlédnutí

en: Ticket Type
cs_CZ: Typ vstupenky

en: Share Event
cs_CZ: Sdílet událost

en: Event Tag
cs_CZ: Značka události

en: Event Dashboard
cs_CZ: Řídicí panel událostí

en: Post Per Page
cs_CZ: Postovat na stránku

en: Event Listing
cs_CZ: Seznam událostí

en: Show Pagination
cs_CZ: Zobrazit stránkování

en: False
cs_CZ: Nepravda

en: True
cs_CZ: Pravda

en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Ascending (ASC)
cs_CZ: Vzestupně (ASC)

en: Descending  (DESC)
cs_CZ: Sestupně (DESC)

en: Order By
cs_CZ: Seřadit podle

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Modified
cs_CZ: Změněno

en: Parent
cs_CZ: Nadřazený

en: Event Start Date
cs_CZ: Datum zahájení Události

en: Show Featured
cs_CZ: Ukázat úvodní

en: All Events
cs_CZ: Všechny události

en: Show Cancelled
cs_CZ: Zobrazit zrušeno

en: Show Filter
cs_CZ: Zobrazit filtr

en: Event Types Filter
cs_CZ: Filtr typů událostí

en: Enter Location
cs_CZ: Zadejte lokaci

en: Keywords
cs_CZ: Klíčová slova

en: Enter Keywords
cs_CZ: Zadejte klíčová slova

en: Selected Date
cs_CZ: Vybrané datum

en: Enter Date
cs_CZ: Zadejte datum

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Enter Categories by comma separate
cs_CZ: Zadejte kategorie čárkou oddělenou

en: Event Types
cs_CZ: Typy událostí

en: Enter Event Types by comma separate
cs_CZ: Zadejte typy událostí oddělenými čárkou

en: Show Thumb
cs_CZ: Zobrazit palec

en: Show Count
cs_CZ: Zobrazit počet

en: Event Venues
cs_CZ: Místa konání akcí

en: Past Event Listing
cs_CZ: Výpis minulých událostí

en: Single Event Field
cs_CZ: Jedno pole události

en: Event Field
cs_CZ: Pole události

en: Event Field Before HTML
cs_CZ: Pole události před HTML

en: Event Field After HTML
cs_CZ: Pole události za HTML

en: Event registration closed.
cs_CZ: Registrace na akci uzavřena.

en: Watch video
cs_CZ: Sledovat video

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Dont't repeat
cs_CZ: Neopakujte

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Yearly
cs_CZ: Ročně

en: First
cs_CZ: První

en: Second
cs_CZ: Druhý

en: Third
cs_CZ: Třetí

en: Fourth
cs_CZ: Čtvrtý

en: Last
cs_CZ: Poslední

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Thrusday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: same day
cs_CZ: stejný den

en: specific day
cs_CZ: konkrétní den

en: Single Event Organizer
cs_CZ: Organizátor jedné události

en: Select event
cs_CZ: Vybrat událost

en: Single Event Summary
cs_CZ: Souhrn jedné události

en: Event Summary
cs_CZ: Souhrn událostí

en: Not Found Event
cs_CZ: Událost Nenalezeno

en: Select Event
cs_CZ: Vybrat událost

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Align
cs_CZ: Zarovnání

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Single Event Venue
cs_CZ: Místo konání jedné akce

en: Single Event
cs_CZ: Jedna událost

en: Single Organizer
cs_CZ: Jeden organizátor

en: Not Found Organizer
cs_CZ: Organizátor Nenalezeno

en: Select Organizer
cs_CZ: Vyberte Organizátor

en: Single Venue
cs_CZ: Samostatné místo konání

en: Not Found Venue
cs_CZ: Nenalezeno místo konání

en: Select Venue
cs_CZ: Vyberte místo konání

en: Submit Event Form
cs_CZ: Odeslat formulář události

en: Submit Organizer Form
cs_CZ: Odeslat formulář organizátora

en: Submit Venue Form
cs_CZ: Odeslat formulář místa konání

en: Upcoming Event Listing
cs_CZ: Seznam nadcházejících událostí

en: Venue Dashboard
cs_CZ: Palubní deska místa konání

en: Select date range
cs_CZ: Vybrat rozsah data

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Tomorrow
cs_CZ: Zítra

en: This Week
cs_CZ: Tento týden

en: Next Week
cs_CZ: Následující týden

en: This Month
cs_CZ: Tento měsíc

en: Next Month
cs_CZ: Následující měsíc

en: This Year
cs_CZ: Tento rok

en: No category found
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná kategorie

en: The Category is disabled
cs_CZ: Kategorie je zakázána

en: The Category is not available
cs_CZ: Kategorie není k dispozici

en: Event-type not found
cs_CZ: Typ události nebyl nalezen

en: Event-Type is disabled
cs_CZ: Typ události je zakázán

en: Event-Type is not available
cs_CZ: Typ události není k dispozici

en: Select Date
cs_CZ: Vyberte datum

en: Any Date
cs_CZ: Libovolné datum

en: This Weekend
cs_CZ: Tento víkend

en: Next Weekend
cs_CZ: Příští víkend

en: Next Year
cs_CZ: Další rok

en: Select Ticket Type
cs_CZ: Vyberte typ vstupenky

en: Any Ticket Price
cs_CZ: Jakákoli cena vstupenky

en: Paid
cs_CZ: Zaplaceno

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Invalid listing
cs_CZ: Neplatný výpis

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Your changes have been saved.
cs_CZ: Vaše změny byly uloženy.

en: View &rarr;
cs_CZ: Zobrazit &rarr;

en: Submit Details
cs_CZ: Odeslat podrobnosti

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Registration email
cs_CZ: Registrační e-mail

en: you@yourdomain.com
cs_CZ: vy@vasemail.cz

en: Registration URL
cs_CZ: Adresa URL registrace

en: http://
cs_CZ: https://

en: Registration email/URL
cs_CZ: Registrační e-mail/URL adresa

en: Enter an email address or website URL
cs_CZ: Zadej e-mailovou adresu nebo URL

en: Event title
cs_CZ: Název události

en: Event Type
cs_CZ: Typ události

en: Event Category
cs_CZ: Kategorie akce

en: Online Event
cs_CZ: Online událost

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: Zip Code
cs_CZ: PSČ

en: Please enter zip code(Area code)
cs_CZ: Zadejte PSČ (Směrové číslo oblasti)

en: Event Location
cs_CZ: Místo konání

en: Location for google map
cs_CZ: Poloha pro google mapu

en: Event Banner
cs_CZ: Banner události

en: Video URL
cs_CZ: URL videa

en: Please enter event video url
cs_CZ: Zadejte adresu URL videa události

en: Please enter event start date
cs_CZ: Zadejte prosím datum zahájení akce

en: Start Time
cs_CZ: Čas zahájení

en: Please enter event start time
cs_CZ: Zadejte prosím čas zahájení akce

en: Please enter event end date
cs_CZ: Zadejte prosím datum ukončení akce

en: End Time
cs_CZ: Čas konce

en: Please enter event end time
cs_CZ: Zadejte prosím čas ukončení události

en: Ticket Options
cs_CZ: Nastavení vstupenek

en: Ticket Price
cs_CZ: Cena vstupenky

en: Please enter ticket price
cs_CZ: Zadejte prosím cenu vstupenky

en: Registration Deadline
cs_CZ: Uzávěrka přihlášek

en: Please enter registration deadline
cs_CZ: Zadejte prosím termín registrace

en: Event timezone
cs_CZ: Časové pásmo události

en: Please select timezone for event
cs_CZ: Vyberte prosím časové pásmo události

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show organizer(s). Manage your organizer(s) from <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">here</a></div>
cs_CZ: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Pokud se nezobrazí organizátor(é). Spravujte své organizátory <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">odtud</a></div>

en: Venues
cs_CZ: Místa činu

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show venue(s). Manage your venue(s) from <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup">here</a></div>
cs_CZ: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Pokud se nezobrazí místo konání. Spravujte svá místa zde <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup"></a></div>

en: Event end date must be greater than the event start date.
cs_CZ: Datum ukončení události musí být větší než datum zahájení události.

en: Please enter a valid registration email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou registrační e-mailovou adresu.

en: Please enter a valid registration URL.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou registrační adresu URL.

en: Please enter a valid registration email address or URL.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou registrační e-mailovou adresu nebo adresu URL.

en: Please enter a username.
cs_CZ: Zadejte prosím uživatelské jméno.

en: Please enter your email address.
cs_CZ: Prosíme zadejte svou e-mailovou adresu.

en: Passwords must match.
cs_CZ: Hesla se musí shodovat.

en: Password is not valid.
cs_CZ: Heslo není platné.

en: You must be signed in to post a new listing.
cs_CZ: Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat inzerát.

en: Organizer name
cs_CZ: Jméno organizátora

en: Enter the name of the organizer
cs_CZ: Zadejte jméno organizátora

en: Organizer Description
cs_CZ: Popis organizátora

en: Organizer Email
cs_CZ: E-mail organizátora

en: Enter your email address
cs_CZ: Zadejte svou e-mailovou adresu

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: Website URL e.g http://www.yourorganization.com
cs_CZ: URL webových stránek, např. http://www.yourorganization.com

en: Facebook URL e.g http://www.facebook.com/yourorganizer
cs_CZ: Facebook URL, např. http://www.facebook.com/yourorganizer

en: Instagram URL e.g http://www.instagram.com/yourorganizer
cs_CZ: URL Instagramu, např. http://www.instagram.com/yourorganizer

en: Youtube Channel URL e.g http://www.youtube.com/channel/yourorganizer
cs_CZ: URL kanálu YouTube, např. http://www.youtube.com/channel/yourorganizer

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourorganizer
cs_CZ: Twitter URL, např. http://twitter.com/yourorganizer

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Please enter a valid organizer email address
cs_CZ: Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu organizátora

en: Venue Name
cs_CZ: Název místa konání

en: Please enter the venue name
cs_CZ: Zadejte prosím název místa konání

en: Venue Description
cs_CZ: Popis místa

en: Website URL e.g http://www.yourvenue.com
cs_CZ: URL webových stránek, např. http://www.yourvenue.com

en: Facebook URL e.g http://www.facebook.com/yourvenue
cs_CZ: Facebook URL, např. http://www.facebook.com/yourvenue

en: Instagram URL e.g http://www.instagram.com/yourvenue
cs_CZ: URL Instagramu, např. http://www.instagram.com/yourvenue

en: Youtube Channel URL e.g http://www.youtube.com/channel/yourvenue
cs_CZ: Adresa URL kanálu YouTube, např. http://www.youtube.com/channel/yourvenue

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourvenue
cs_CZ: Twitter URL, např. http://twitter.com/yourvenue

en: Please enter a valid venue email address
cs_CZ: Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu místa konání

en: There are currently no events.
cs_CZ: V současné době nejsou žádné události.

en: Search completed. Found %d matching record. | Search completed. Found %d matching records.
cs_CZ[0]: Hledání bylo dokončeno. Byl nalezen %d odpovídající záznam.

en: You must be logged in to upload files using this method.
cs_CZ: Musíte být přihlášeni, abyste pomocí této metody mohli nahrávat soubory .

en: Successfully created
cs_CZ: Úspěšně vytvořeno

en: Organizer Name is a required field.
cs_CZ: Jméno organizátora je povinné pole.

en: Venue Name is a required field.
cs_CZ: Název místa konání je povinné pole.

en: No results found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: Query limit reached
cs_CZ: Dosažen limit dotazování

en: Request denied from google map api key please enable geolocation and gecoding api
cs_CZ: Žádost byla zamítnuta z klíče rozhraní API mapy Google Povolte rozhraní API pro geografickou polohu a gekódování

en: Geocoding error
cs_CZ: Chyba geocodingu

en: Event category
cs_CZ: Kategorie události

en: Event categories
cs_CZ: Kategorie událostí

en: Event type
cs_CZ: Typ události

en: Event types
cs_CZ: Typy akce

en: Event
cs_CZ: Událost

en: Events
cs_CZ: Události

[ctx: Post type archive slug - resave permalinks after changing this]
en: events
cs_CZ: udalosti

en: Event Manager
cs_CZ: Správce událostí

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Event Thumbnail
cs_CZ: Miniatura události

en: Set event thumbnail
cs_CZ: Nastavení miniatury události

en: Remove event thumbnail
cs_CZ: Odebrání miniatury události

en: Use as event thumbnail
cs_CZ: Použít jako miniaturu události

[ctx: post status]
en: Expired
cs_CZ: Expirovaný

en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vypršelo <span class=“count”>(%s)</span>

en: Preview <span class="count">(%s)</span> | Preview <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Náhled <span class="count">( %s)</span>

en: Organizers
cs_CZ: Organizátoři

en: Organizer Logo
cs_CZ: Logo organizátora

en: Set organizer logo
cs_CZ: Nastavení loga organizátoru

en: Remove organizer logo
cs_CZ: Odebrání loga organizátora

en: Use as organizer logo
cs_CZ: Použít jako logo organizátora

en: Venue
cs_CZ: Místo konání

en: Venue Logo
cs_CZ: Logo místa konání

en: Set venue logo
cs_CZ: Nastavit logo místa konání

en: Remove venue logo
cs_CZ: Odstranit logo místa konání

en: Use as venue logo
cs_CZ: Použití jako logo místa konání

note: translators: %s: product count
en: %s event updated. | %s events updated.
cs_CZ[0]: %s událost aktualizována.

note: translators: %s: product count
en: %s event not updated, somebody is editing it. | %s events not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s událost není aktualizována, někdo ji upravuje.

note: translators: %s: product count
en: %s event permanently deleted. | %s events permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s událost trvale odstraněna.

note: translators: %s: product count
en: %s event moved to the Trash. | %s events moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s událost se přesunula do koše.

note: translators: %s: product count
en: %s event restored from the Trash. | %s events restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s událost obnovena z koše.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer updated. | %s organizers updated.
cs_CZ[0]: %s organizátor aktualizován.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer not updated, somebody is editing it. | %s organizers not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s organizátor není aktualizován, někdo ho upravuje.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer permanently deleted. | %s organizers permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s organizátor trvale odstraněn.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer moved to the Trash. | %s organizers moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s organizátor se přesunul do koše.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer restored from the Trash. | %s organizers restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s organizátor obnoven z koše.

note: translators: %s: product count
en: %s venue updated. | %s venues updated.
cs_CZ[0]: %s místo konání aktualizováno.

note: translators: %s: product count
en: %s venue not updated, somebody is editing it. | %s venues not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s místo není aktualizováno, někdo to upravuje.

note: translators: %s: product count
en: %s venue permanently deleted. | %s venues permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s místo konání trvale odstraněno.

note: translators: %s: product count
en: %s venue moved to the Trash. | %s venues moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s místo se přesunulo do koše.

note: translators: %s: product count
en: %s venue restored from the Trash. | %s venues restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s místo bylo obnoveno z koše.

en: Invalid ID
cs_CZ: Chybné ID

en: This event has already been cancelled.
cs_CZ: Tato akce již byla zrušena.

en: %s has been cancelled.
cs_CZ: %s byla zrušena.

en: This event is not cancelled.
cs_CZ: Tato akce se neruší.

en: %s has been marked as not cancelled.
cs_CZ: %s byla označena jako nezrušená.

en: %s has been deleted.
cs_CZ: %s byla odstraněna.

en: Missing submission page.
cs_CZ: Chybí stránka pro podání.

en: Viewed
cs_CZ: Zobrazeno

en: You need to be signed in to manage your organizer listings.
cs_CZ: Abyste mohli spravovat záznamy organizátorů, musíte být přihlášeni.

en: Sign in
cs_CZ: Přihlásit se

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: You need to be signed in to manage your venue listings.
cs_CZ: Abyste mohli spravovat profily svých míst, musíte být přihlášeni.

en: Venue name
cs_CZ: Název místa konání

en: More info
cs_CZ: Více informací

en: There are no events.
cs_CZ: Události

en: Your account
cs_CZ: Váš účet

en: You are currently signed in as <strong>%s</strong>.
cs_CZ: Jste přihlášeni jako <strong>%s</strong>.

en: Sign out
cs_CZ: Odhlásit se

en: Have an account?
cs_CZ: Máte účet?

en: If you don&rsquo;t have an account with us, just enter your email address and create a new one.  You will receive your password shortly in your email.
cs_CZ: Pokud u nás účet nemáte, stačí zadat svou e-mailovou adresu a vytvořit si novou.  Heslo obdržíte brzy ve svém e-mailu.

en: (optional)
cs_CZ: (volitelné)

en:  You must sign in to create a new listing.
cs_CZ:  Chcete-li vytvořit nový zápis, musíte se přihlásit.

en: There are no events matching your search.
cs_CZ: Vyhledávání neodpovídá žádné události.

en: This listing has been expired.
cs_CZ: Platnost tohoto zápisu vypršela.

en: This event has been cancelled.
cs_CZ: Tato akce byla zrušena.

en: Registrations have closed.
cs_CZ: Registrace byly uzavřeny.

en: by %s
cs_CZ: od %s

en: %d people viewed this event.
cs_CZ: Tuto událost si prohlédlo %d lidí.

en: Additional Details
cs_CZ: Dodatečně podrobnosti

en: Date And Time
cs_CZ: Datum a čas

en:  to
cs_CZ:  do

en: Registration End Date
cs_CZ: Datum ukončení registrace

en: Online event
cs_CZ: Online událost

en: Share With Friends
cs_CZ: Sdílet s přáteli

en: You need to be signed in to manage your listings.
cs_CZ: Musíte být přihlášeni, abyste mohli spravovat své inzeráty.

en: Add Event
cs_CZ: Přidat událost

en: Keywords
cs_CZ: Klíčová slova

en: Order by
cs_CZ: Seřadit podle

en: You do not have any active events.
cs_CZ: Nemáte žádné aktivní události.

en: Mark not cancelled
cs_CZ: Značka nebyla zrušena

en: Mark cancelled
cs_CZ: Značka zrušena

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Relist
cs_CZ: Znovu vypisovat

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Event Details
cs_CZ: Detaily události

en: Any dates
cs_CZ: Libovolná data

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Choose a Category
cs_CZ: Vyberte kategorii

en: Choose an Event Type
cs_CZ: Vyberte typ události

en: No results match
cs_CZ: Žádné výsledky

en: Select Some Options
cs_CZ: Vyberte některé možnosti

en: Your browser does not support JavaScript, or it is disabled. JavaScript must be enabled in order to view listings.
cs_CZ: Protože váš prohlížeč nepodporuje JavaScript, nebo je zakázaný, prosím, ujistěte se kliknutím na tlačítko <em>Přepočítat</em> před odesláním objednávky. Pokud tak neučiníte, poplatky se mohou lišit od těch uvedených výše.

en: Load more events
cs_CZ: Načíst další události

en: Load more listings
cs_CZ: Načíst více seznamů

en: Events Box View
cs_CZ: Zobrazení Události

en: Events List View
cs_CZ: Zobrazení seznamu událostí

en: ← Edit listing
cs_CZ: ← Upravit zápis

en: Submit Listing →
cs_CZ: Odeslat → nabídky

en: To register for this event <strong>email your details to</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>
cs_CZ: Chcete-li se zaregistrovat na tuto akci, <strong>zašlete své údaje na adresu</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>

en: Register using webmail:
cs_CZ: Zaregistrujte se pomocí webmailu:

en: Outlook
cs_CZ: Vyhlídka

en: To register for this event please visit the following URL:
cs_CZ: Chcete-li se zaregistrovat na tuto akci, navštivte následující adresu URL:

en: Register for event
cs_CZ: Zaregistrujte se na akci

en: You are editing an existing event. %s
cs_CZ: Upravujete existující událost. %s

en: Create A New Event
cs_CZ: Vytvoření nové události

en: Organizer Details
cs_CZ: Podrobnosti o organizátorovi

en: Venue Details
cs_CZ: Podrobnosti o místě konání

en: Add Organizer
cs_CZ: Přidat organizátora

en: Add Venue
cs_CZ: Přidat místo konání

en: %s listed successfully. To view your listing <a href="%s">click here</a>.
cs_CZ: %s úspěšně přidána. Pro zobrazení <a href="%s">klikněte zde</a>.

en: %s submitted successfully. Your listing will be visible once approved.
cs_CZ: Inzerát %s úspěšně odeslán. Váš inzerát bude zobrazen po schválení.

en: Maximum file size: %s.
cs_CZ: Maximální velikost souboru: %s.

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: You can't delete ticket once it is added.You can make it private from settings tab.
cs_CZ: Jakmile je lístek přidán, nelze jej smazat. Můžete ji nastavit jako soukromou na kartě nastavení.

en: Ticket details
cs_CZ: Podrobnosti o letence

en: remove
cs_CZ: odstranit

en: Get Connect on Website
cs_CZ: Získat Connect na webu

en: Get Connect on Facebook
cs_CZ: Spojte se na Facebooku

en: Get Connect on Instagram
cs_CZ: Spojte se na Instagramu

en: Get Connect on Twitter
cs_CZ: Spojte se na Twitteru

en: Get Connect on Youtube
cs_CZ: Spojte se na Youtube

en: Browse events
cs_CZ: Procházet události

en: Available events
cs_CZ: Dostupné akce

en: All
cs_CZ: Vše

en: Click here, for more info.
cs_CZ: Klikněte zde pro více informací.

en: There are no organizers.
cs_CZ: Neexistují žádní organizátoři.

en: Add organizer
cs_CZ: Přidat organizátora

en: There is no event.
cs_CZ: Žádná událost se nekoná.

en: Current Events
cs_CZ: Aktuální Události

en: Upcoming Events
cs_CZ: Nadcházející události

en: You are editing an existing organizer. %s
cs_CZ: Upravujete existující organizátor. %s

en: Create A New organizer
cs_CZ: Vytvoření nového organizátora

en: Log In
cs_CZ: Přihlásit se

en: %s listed successfully. To view your organizer list <a href="%s">click here</a>.
cs_CZ: %s uvedeny úspěšně. Chcete-li zobrazit seznam organizátorů, <a href="%s">klikněte sem</a>.

en: %s submitted successfully. Your organizer will be visible once approved.
cs_CZ: %s úspěšně odeslána. Váš organizátor bude viditelný po schválení.

en: You must <a href="%s">sign in</a> to view more details.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit další podrobnosti, musíte <a href="%s">se přihlásit</a> .

en: There are no venues.
cs_CZ: Neexistují žádná místa.

en: Add venue
cs_CZ: Přidat místo konání

en: You are editing an existing venue. %s
cs_CZ: Upravujete existující místo. %s

en: Create A New venue
cs_CZ: Vytvořit nové místo konání

en: %s listed successfully. To view your venue list <a href="%s">click here</a>.
cs_CZ: %s uvedeny úspěšně. Seznam míst konání <a href="%s">zobrazíte zde</a>.

en: %s submitted successfully. Your venue will be visible once approved.
cs_CZ: %s úspěšně odeslána. Vaše místo bude viditelné po schválení.

en: Display a list of recent listings on your site, optionally matching a keyword and location.
cs_CZ: Zobrazí seznam posledních inzerátů na stránkách, případně odpovídající klíčové slovo a umístění.

en: Keyword
cs_CZ: Klíčové slovo

en: Number of listings to show
cs_CZ: Počet inzerátů k zobrazení

en: Widget Style
cs_CZ: Styl widgetu

en: Box View
cs_CZ: box pohled

en: List View
cs_CZ: Zobrazit seznam

en: Display a list of featured listings on your site.
cs_CZ: Zobrazit seznam zvýrazněných nabídek na vašem webu.

en: Display a list of upcoming listings on your site.
cs_CZ: Zobrazte seznam nadcházejících záznamů na svém webu.

en: Random
cs_CZ: Náhodně

en: Display a list of Past listings on your site.
cs_CZ: Zobrazte seznam minulých záznamů na vašem webu.

[ctx: post status]
en: Draft
cs_CZ: Koncept

[ctx: post status]
en: Preview
cs_CZ: Náhled

[ctx: post status]
en: Pending approval
cs_CZ: Čeká na schválení

[ctx: post status]
en: Pending payment
cs_CZ: Čeká na platbu

[ctx: post status]
en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Invalid email address.
cs_CZ: Neplatná e-mailová adresa.

en: Your email address isn&#8217;t correct.
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa není správná.

en: This email is already registered, please choose another one.
cs_CZ: Tato e-mailová adresa je již registrována, zvolte si prosím jinou.

en: Choose Categories
cs_CZ: Vyberte kategorie

en: Choose an event type
cs_CZ: Vyberte typ události

en: Choose event types
cs_CZ: Výběr typů událostí

en: Passwords must be at least 8 characters long.
cs_CZ: Heslo musí být nejméně 8 znaků dlouhé.

en: Descending (DESC)
cs_CZ: Sestupně (DESC)

en: Event End Date
cs_CZ: Koncový datum akce

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Your email
cs_CZ: Váš email

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Verify Password
cs_CZ: Potvrzení hesla

en: Confirm Password
cs_CZ: Potvrdit heslo

en: Posted on
cs_CZ: Publikováno

en: Invalid file type. Accepted types:
cs_CZ: Neplatný typ souboru. Povolené typy:

en: Select Date Range
cs_CZ: Vyberte rozsah data

en: Are you sure you want to delete this event?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tuto událost?

en: Are you sure you want to delete this organizer?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tento organizátor?

en: Are you sure you want to delete this venue?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat toto místo?

note: Description of the plugin/theme
en: Lightweight, scalable and full-featured event listings & management plugin for managing event listings from the Frontend and Backend.
cs_CZ: Odlehčený, škálovatelný a plnohodnotný plugin pro výpisy událostí a správu pro správu pro správu výpisů událostí z frontendu a backendu.
